מי אנחנו

רדיו קידס   120FM תחנת הילדים והנוער הראשונה בישראל מאפשרת לילדים ולנוער בישראל במה ענקית לומר את דעתם  בתחומי העולם המגוונים: בידור, ספורט, טכנולוגיה ורשת ובמובן אקטואליה רכה.

תחנת 120FM משדרת את התוכנית  המפורסמת רדיו קידס בה הילדים הם הכתבים, המנחים והשדרנים .

רוצים גם?

את כתבות הילדים ניתן להאזין דרך פורטל רדיו קידס המלווה את תוכנית הרדיו. השדרנים והכתבים הצעירים של רדיו קידס   120FM עוברים  הכשרה, והופכים להיות אנשי תקשורת ושדרני רדיו.

החזון שלנו

רדיו 120FM  מקיים סדנאות פודקאסטים, תל”ן בבתי ספר וסדרת מפגשים פודקאס בכל המוסודת החינוכיים בישראל  שרוצים להעניק ולפתח את יכולות הדיבור והביטחון העצמי של הילדים. 

עולם הרדיו הוא בעל ערך מוסף חינוכי ענק עבור הילדים המביעים את עצמם באופן רדיופוני, לפיכך אנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרד החינוך ובתי הספר השונים בישראל בימי שיא וסדנאות רדיו.

יוסי קובה

תחנת רדיו קידס הוקמה על ידי השדרן והעורך יוסי קובה, אחרי שראה עד כמה הושפעו לטובה משתתפי תכניתו, החליט להביא את חווית הרדיו המקצועי לכל ילד ונער ובדרך הרדיו להגשים את החלום האישי שלהם. כיף גדול לראות את השדרנים והכתבים הצעירים של רדיו קידס עוברים תהליך של ביטוי עצמי, הגברת הביטחון העצמי תוך דגש על יכולת ביטוי ושפה. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת.
משתמשים
לייקים
שיתופים
פרסים