סדנת שדרנים צעירים

פעילות המקורית ביותר שתעביר לילדים את חווית השידור ברדיו .

המשתתפים הופכים להיות שדרני רדיו ליום אחד , משתתפים בתוכנית רדיו עם שדרן רדיו מקצועי שמנחה את התוכנית המשודרת, המשתתפים מתארחים בתוכנית מתראיינים ולומדים איך מראיינים, משחקים שעשועוני רדיו  

כמובן שברדיו השדרן חייב לדבר והרבה ולכן המשתתפים שאוהבים לדבר (והרבה !) גורמים לתוכנית להיות מעניינת ומצחיקה . תמיד בכל סדנת מתגלים שדרני הרדיו העתידים של ישראל  !

סדנה מיוחדת לבתי ספר, קייטנות ואירגונים

משתתפי הסדנה ילמדואיך בוחרים שירים ברדיו , יבחרו בעצמם את פליילסט שירים עבור המאזינים.  השדרנים הצעירים משתתפים בהפעלת שירים ונהנים לצלילי השירים שהם בחרו לתוכנית הרדיו .

פעילות שדרנים צעירים משלבת ערך מוסף מעולם הרדיו, מעצימה את בטחון המשתתפים, מעשירה את יכולת הדיבור בציבור עם דגש על שפה עברית נכונה.

פעילות חינוכית שגרומת לילדים להתרגש מאוד בהשתתפות בפעם הראשונה בתוכנית ולהתארח באולפן, שנבנה אצלכם במקום.   

מניסיון , אתם תקבלו עשרות פידבקים מחבקים ותגובות אוהדות מההורים  בעקבות התמונות המהממות מהשידור החי וכמובן מהמאזנים.

צוות רדיו קידס מגיע שעה לפני להרכיב את אולפן תחנת הרדיו אצלכם במקום מצפה לכם חוויה !

הפעילות מיועדת לבתי ספר, אירגונים וקייטנות .מסיבת סוף שנה בתוכנית רדיו

מסיבת סיום בשידור ישיר – מאות המלצות !

התלמידים הופכים להיות גם קרייני פרסומות, הם כנסים לתפקיד מהר מאוד ומקריינים פרסומות שהוכנו במיוחד עבורם – קשורות לשנת הלימודים. בחלק זה של  הקריינות הקהל לא מפסיק לצחוק מהפרסומות המוזרות .

בחלק השני, התלמידים יקבעו את הפליילסט (רשימת השירים) שנשמע במסיבה ובעזרת הפעלה של השדרן יוסי קובה, התלמידים חוגגים ורוקדים את סיום השנה , יש רכבות, מעגלים, פרסים וכל השמחה לצלילי השירים שהילדים בחרו עבורנו.

משימת בחירת פעילות סיום השנה היא עניין חשוב – לכן ועד יקר המלצתנו אליכם היא לקבל כמה שיותר המלצות ובכלל לבדוק האם שינם סרטונים או אתר עם תגובות, אצלנו ברדיו קידס 120FM יש מאות סרטונים ביוטיוב , מאות המלצות, דף פייסבוק עשיר וכמובן …נשמח להעביר לכם כמה ממליצים שרק תרצו , הכל בשמחה.

חגיגת מסיבת סיום בתוכנית הרדיו הינה חוויה מיוחדת מאוד בעלת ערך מוסף עבור הילדים שמתרגשים מאוד כאשר מנורת ה-ON AIR דולקת,

אז בואו נספור יחד…

,5,4,3,2,1……..

יום גיבוש – מנהיגות ברדיו

ברוכים הבאים, ליום הגיבוש הכי מיוחד שיש! יום גיבוש מבית רדיו קידס 120.  בית הספר יהפוך לקריית תקשורת עם תחנות שונות מעולם המדיה: חדשות, פרסומות, הנחיה ועיתונאות. 

במרכז בית הספר צוות רדיו קידס ירכיב תחנת רדיו ענקית ממנה יתקיים השידור במהלך היום.

התחנות עוסקות בכוח הדיבור ואמנות המילה  – כיצד דרך המילים שלנו אנו יכולים להשפיע ולהנהיג קבוצה. התחנות השונות עוסקות בעולם התקשרות והרדיו ודרך המשימות השונות התלמידים לומדים על שיתוף פעולה פורה, היכולת לדעת לוותר עבור  שאר חברי הקבוצה לדעת לתת ולקחת את המושכות כשצריך, יחד עם זאת כשיגיע הרגע לעמוד בראש הקבוצה ולייצג את החברים בה לעשות זאת בצורה ענווה ונכונה ללא לחץ.

יום גיבוש – פעילות גיבוש מקורית

התחנות השונות עוסקות במשימות מאתגרות מתחום הרדיו  כאשר הדגש הוא על פיתוח היכולות הוורבליות של המשתתף. התחנות עוסקות בשפה תקינה בשידור, דיבור בציבור, שמיעה מוסיקלית, קריינות פרסומות והנחיית ראיון.

מופע רדיו קידס לכל המשתתפים

בסיום התחנות של יום גיבוש , נאסף כולנו ברחבה הגדולה, בתחנת הרדיו שצוות רדיו הקים שם יציגו הקבוצות את התוצרים שיצרו במהלך פעילויות הגיבוש. בליווי שדרן הרדיו יוסי קובה. מניסיון כל הצגת משימה גורפת כפיים רבים , ישנה אווירת חיות וגיבוש של כולם. תחנת הרדיו הענקית המורכבת אצלכם במקום משדרגת את החוויה  וכולם שותפים לתוכנית רדיו בעלת תכנים רדיופוניים איכותיים שהם – תלמידי בית הספר יצרו.   יום שיא שכזה התלמידים וצוות המורים לא ישכחו .

יום גיבוש לבתי ספר אירגונים וקיטנות  אנו מגיעים עם צוות מקצועי לכל קבוצה, הכולל צוות הדרכה והפקה,

יוסי קובה שדרן הרדיו מוביל ומפקח על תקינות מהלך היום.  יום למחרת, ישלח אליכם סרטון קליפ מדליק שידור הרדיו שלכם.